fbpx
Burun Estetiği (Rinoplasti)

Rinoplasti, burun iskeleti ve burnun yumuşak dokularındaki kusurları düzeltmek için yapılan estetik cerrahi bir işlemdir. Bu işlemle burnun boyutu değiştirilebilir, eğrilikleri giderilebilir, burun delikleri daraltılabilir, burun tabanı ile üst dudak arasındaki açı iyileştirilebilir, burun ucu kaldırılıp yeniden şekillendirile bilir, gerekirse burnunuzun nefes alma fonksiyonunu engelleyen yapısal bozukluklar düzeltilir ve solunum yolları açılır.

 

Rinoplasti için alt yaş sınırı kadınlarda 17, erkeklerde 18’dir. üst yaş sınırı yoktur. Çocuklarda ciddi bir burun tıkanıklığı gözlemleniyorsa ve bu durum gelişimini bozuyorsa erken yaşta cerrahi müdahale yapılabilir.

 

Dilerseniz ameliyatınızdan sonra yaklaşık bir saat süreyle gözetimimizde kalabilir, ardından refakatçiniz ile birlikte evinize gidebilirsiniz. Yine de ameliyat sonrası ilk günü hastanede gözetimimiz altında geçirmenizi öneririz.

Tedavi Özeti
  • Operasyon Süresi: 1-3 saat
  • Hastanede Yatış: 1 gün
  • Hassasiyet: 3-4 gün
  • İş Hayatına Dönme: 3-7 gün
Burun Estetiği (Rinoplasti) Fiyatları

Burun estetiği (rinoplasti) fiyatları, yüz burun yapınıza, buruna yapılacak müdahaleye ve müdahaleyi yapacak olan hastaneye göre değişkenlik göstermektedir.

 

Burun estetiği hakkında daha fazla bilgi, güncel fiyat ve randevu almak için formu doldurup bize iletebilirsiniz.

Ücretsiz Muayene Randevusu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz

    Instagram ‘da

    Sosyal medya hesaplarımızdan Burun Estetiği operasyonlarını yakından takip edebilirsiniz.